Plugins - Akismet - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (192 entries)

en: Comment discarded.
uk_UA: Коментар відкинутий.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
uk_UA: API ключ для цього сайту жорстко заданий в коді і не може бути видалений.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
uk_UA: Задане значення не є вірним і зареєстрованим API ключем.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
uk_UA: API ключ для цього сайту жорстко заданий в коді і не може бути змінений через API.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
uk_UA: Часовий період для статистики. Налаштування: 60-днів, 6-місяців, все

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
uk_UA: Якщо встановлено, то в списку коментарів буде вказано кількість схвалених коментарів для кожного автора.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
uk_UA: Якщо встановлено, Akismet автоматично буде видаляти найжахливіший спам, не поміщаючи його в папку спаму.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
uk_UA: 12-символьний ключ API Akismet. Доступний на akismet.com/get/

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
uk_UA: Ваш сайт не може підключитися до серверів Akismet.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
uk_UA: Ключ API Akismet був визначений для цього сайту в файлі %s.

en: Manual Configuration
uk_UA: Ручне налаштування

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
uk_UA: На цій сторінці ви можете оновити налаштування Akismet і переглянути статистику спаму.

note: Description of the plugin/theme
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
uk_UA: Використовуваний мільйонами, Akismet, цілком можливо, кращий спосіб в світі <strong>захистити свій блог від спаму</strong>. Ваш сайт повністю налаштований і захищений, навіть коли ви спите. Для початку: активуйте плагін Akismet, а потім перейдіть на сторінку налаштувань Akismet, щоб налаштувати ваш ключ API.

en: Akismet Settings
uk_UA: Налаштування Akismet

en: Connect with API key
uk_UA: Підключитися за допомогою ключа API

en: (What is an API key?)
uk_UA: (Що таке ключ API?)

en: Or enter an API key
uk_UA: Або введіть API ключ

en: Or sign up with a different email address
uk_UA: Або зареєструйтеся з іншою адресою електронної пошти

en: You are connected as %s.
uk_UA: Ви підключені як %s.

en: Connect with Jetpack
uk_UA: Підключитися через Jetpack

en: Use your Jetpack connection to activate Akismet.
uk_UA: Використовуйте ваше з'єднання Jetpack для активації Akismet.

en: Connect via Jetpack
uk_UA: Підключення через Jetpack

en: Select one of the options below to get started.
uk_UA: Щоб почати роботу, виберіть один з наведених нижче варіантів.

en: Eliminate spam from your site
uk_UA: Виключіть спам на своєму сайті

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
uk_UA: Хочете <a href="%s">перевірити коментарі в очікуванні</a>?

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
uk_UA: Akismet тепер захищає ваш сайт від спаму. Щасливого блогінгу!

en: Set up your Akismet account
uk_UA: Налаштуйте свій обліковий запис Akismet

en: Detailed Stats
uk_UA: Детальна статистика

en: Statistics
uk_UA: Статистика

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
uk_UA: Використовуваний мільйонами, Akismet, цілком можливо, кращий спосіб в світі <strong>захистити свій блог від спаму</strong>. Він захищає ваш сайт навіть під час сну. Щоб почати роботу, просто відкрийте <a href="admin.php?page=akismet-key-config">сторінку налаштувань Akismet</a>, щоб налаштувати свій ключ API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
uk_UA: Використовуваний мільйонами, Akismet, цілком можливо, кращий спосіб в світі <strong>захистити свій блог від спаму</strong>. Ваш сайт повністю налаштований і захищений, навіть коли ви спите.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
uk_UA[0]: %s коментар був позначений як спам.
uk_UA[1]: %s коментаря були позначені як спам.
uk_UA[2]: %s коментарів були позначені як спам.

en: No comments were caught as spam.
uk_UA: Спам коментарів немає.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
uk_UA[0]: Akismet перевірив %s коментар.
uk_UA[1]: Akismet перевірив %s коментаря.
uk_UA[2]: Akismet перевірив %s коментарів.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments in the Pending queue.
uk_UA: Немає коментарів для перевірки. Akismet буде перевіряти тільки коментарі в черзі очікування.

en: Checking for Spam
uk_UA: Перевірка на спам

en: Comment not found.
uk_UA: Коментар не знайдено.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
uk_UA[0]: %d коментар не може бути перевірений
uk_UA[1]: %d коментаря не можуть бути перевірені
uk_UA[2]: %d коментарів не можуть бути перевірені

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
uk_UA[0]: %d коментар відправлений в Спам.
uk_UA[1]: %d коментаря відправлені в Спам.
uk_UA[2]: %d коментарів відправлені в Спам.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
uk_UA[0]: Опрацьовано %d коментар
uk_UA[1]: Опрацьовано %d коментаря
uk_UA[2]: Опрацьовано %d коментарів

en: Comment #%d could not be checked.
uk_UA: Коментар #%d не може бути перевірений.

en: Failed to connect to Akismet.
uk_UA: З'єднання з Akismet не вдалося.

en: Comment #%d is not spam.
uk_UA: Коментар #%d - не спам.

en: Comment #%d is spam.
uk_UA: Коментар #%d це спам.

en: %s false positive | %s false positives
uk_UA[0]: %s хибне спрацьовування
uk_UA[1]: %s хибних спрацьовування
uk_UA[2]: %s хибних спрацьовувань

en: %s missed spam | %s missed spam
uk_UA[0]: %s пропущений спам-коментар
uk_UA[1]: %s пропущених спам-коментаря
uk_UA[2]: %s пропущених спам-коментарів

en: Log in or sign up now.
uk_UA: Ввійдіть або зареєструйтесь.

en: Already have your key? Enter it here.
uk_UA: Вже маєте ключ? Введіть його тут.

en: Sign up with a different email address
uk_UA: Зареєструватися з іншою адресою e-mail

en: Choose this option to use Akismet independently of your Jetpack connection.
uk_UA: Використовуйте цю опцію, щоб налаштувати Akismet окремо від Jetpack.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
uk_UA: У вас ще немає підписки Akismet.

en: Your Akismet subscription is suspended.
uk_UA: Ваша підписка Akismet призупинена.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
uk_UA: Ваша підписка Akismet скасована.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
uk_UA: Не вдалося обробити платіж. Будь ласка, <a href="%s" target="_blank">оновіть ваші платіжні дані</a>.

en: Please update your payment information.
uk_UA: Будь ласка, оновіть ваші платіжні дані.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
uk_UA: <strong>Майже готово</strong> - налаштуйте Akismet і попрощайтеся зі спамом.

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %d хвилину!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %d хвилини!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %d хвилин!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %d годину!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %d години!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %d годин!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %s день!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %s дні!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %s днів!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
uk_UA: Akismet фільтрує спам, щоб ви могли зайнятися більш важливими речами.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
uk_UA: Щоб продовжити використання сервісу, <a href="%s" target="_blank">перейдіть на підписку Enterprise</a>, яка підтримує необмежену кількість сайтів.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
uk_UA: Ваш тарифний план Pro дозволяє використовувати Akismet тільки на одному сайті. Будь ласка, <a href="%s" target="_blank">збільште кількість сайтів в налаштуваннях підписки</a> або перейдіть на план Enterprise, який дозволяє використовувати Akismet на необмеженій кількості сайтів.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
uk_UA: Відсутнє з'єднання з akismet.com. Будь ласка, подивіться <a href="%s" target="_blank">нашу інструкцію з налаштування фаєрвола</a> і перевірте параметри сервера.

en: The API key you entered could not be verified.
uk_UA: Не вдалося перевірити введений ключ.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
uk_UA: Ваш ключ API недійсний. Будь ласка, введіть новий ключ або напишіть листа на support@akismet.com.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
uk_UA: Якщо у вас є питання &#8212; будь ласка, <a href="%s" target="_blank">зв'яжіться з нашою службою підтримки</a>.

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
uk_UA: З 2012 року Akismet для всіх облікових записів (включаючи безкоштовні) використовує підписки. Схоже, вашому обліковому запису не була присвоєна підписка. <a href="%s" target="_blank">Увійдіть в свій обліковий запис</a> і виберіть тип підписки.

en: All systems functional.
uk_UA: Всі системи працюють.

en: Enabled.
uk_UA: Увімкнено.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
uk_UA: Akismet виявив проблему при виконанні попереднього SSL-запиту і тимчасово відключив SSL. Через деякий час Akismet знову буде використовувати SSL для запитів.

en: Temporarily disabled.
uk_UA: Тимчасово вимкнено.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
uk_UA: Ваш сервер не може виконувати SSL-запити; зв'яжіться з вашим хостинг-провайдером і попросіть їх додати підтримку SSL-запитів.

en: Disabled.
uk_UA: Вимкнено.

en: SSL Status
uk_UA: Стан SSL

en: This comment was reported as not spam.
uk_UA: Цей коментар був помічений як не спам.

en: This comment was reported as spam.
uk_UA: Цей коментар був помічений як спам.

en: (undo)
uk_UA: (відміна)

en: URL removed
uk_UA: Посилання видалене

en: Removing...
uk_UA: Видалення...

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Re-adding...
uk_UA: Додавання...

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Akismet Setup
uk_UA: Налаштування Akismet

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
uk_UA: На цій сторінці ви можете встановити плагін Akismet.

en: New to Akismet
uk_UA: Початок роботи з Akismet

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
uk_UA: Щоб активувати сервіс Akismet на вашому сайті, потрібно ввести API-ключ.

en: Enter an API Key
uk_UA: Введіть ключ API

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
uk_UA: Зареєструйте обліковий запис на %s щоб отримати ключ API.

en: If you already have an API key
uk_UA: Якщо ви вже маєте ключ API

en: Copy and paste the API key into the text field.
uk_UA: Скопіюйте та вставте ключ в текстове поле.

en: Click the Use this Key button.
uk_UA: Натисніть кнопку "Використовувати цей ключ".

en: Akismet Stats
uk_UA: Статистика Akismet

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
uk_UA: На цій сторінці ви можете подивитися статистику спаму, відфільтрованого на вашому сайті.

en: Akismet Configuration
uk_UA: Конфігурація Akismet.

en: API Key
uk_UA: Ключ API

en: Enter/remove an API key.
uk_UA: Ввести/видалити ключ API.

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
uk_UA: Відображати кількість схвалених коментарів поруч з кожним автором в списку коментарів.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
uk_UA: Виберіть, чи відхиляти очевидний спам автоматично, або завжди поміщати весь спам в папку спаму.

en: Strictness
uk_UA: Режим

en: Account
uk_UA: Обліковий запис

en: Subscription Type
uk_UA: Тип підписки

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
uk_UA: Статус підписки &#8212; активна, скасована або призупинена.

en: Status
uk_UA: Статус

en: The Akismet subscription plan
uk_UA: План підписки Akismet.

en: Akismet FAQ
uk_UA: Часті питання щодо Akismet

en: For more information:
uk_UA: Більше інформації:

en: Akismet Support
uk_UA: Підтримка Akismet

en: Cheatin&#8217; uh?
uk_UA: Мухлюєш, а?!

[ctx: comments]
en: Spam
uk_UA: Спам

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
uk_UA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментаря</a>.
uk_UA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментарів</a>.
uk_UA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментарів</a>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
uk_UA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментаря.
uk_UA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментарі.
uk_UA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментарів.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
uk_UA: <a href="%s">Akismet</a> запобігає від потрапляння спаму до вашого блогу.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
uk_UA[0]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментар</a>.
uk_UA[1]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментарі</a>.
uk_UA[2]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментарів</a>.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
uk_UA: На даний момент <a href='%1$s'>черга спаму</a> порожня.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
uk_UA: Akismet перевірив і видалив цей коментар.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
uk_UA: Akismet перевірив і упіймав цей коментар як спам.

en: Check for Spam
uk_UA: Перевірити на спам

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
uk_UA: Akismet не зміг перевірити цей коментар (відповідь: %s).

en: Flagged as spam by Akismet
uk_UA: Позначено плагіном Akismet як спам

en: Awaiting spam check
uk_UA: Очікується перевірка на спам

en: Flagged as spam by %s
uk_UA: Позначено як спам користувачем %s

en: Cleared by Akismet
uk_UA: Очищено плагіном Akismet

en: Un-spammed by %s
uk_UA: Позначено як не спам корисувачем %s

en: %s approved | %s approved
uk_UA[0]: %s узгоджений
uk_UA[1]: %s узгоджені
uk_UA[2]: %s узгоджених

en: History
uk_UA: Історія

en: View comment history
uk_UA: Переглянути історію коментаря

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
uk_UA: Будь ласка, перевірте <a href="%s">налаштування Akismet</a> і зверніться до хостинг-провайдера, якщо проблема не вирішиться.

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: Cleaning up spam takes time.
uk_UA: Видалення спаму займає багато часу.

en: Akismet Widget
uk_UA: Akismet віджет

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
uk_UA: Показувати кількість спам повідомлень, що відслідкував Akismet

en: Title:
uk_UA: Назва:

en: Spam Blocked
uk_UA: Спам блоковано

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
uk_UA[0]: <strong class="count">%1$s спам повідомлення</strong> заблоковане <strong>Akismet</strong>
uk_UA[1]: <strong class="count">%1$s спам повідомлення</strong> заблоковано <strong>Akismet</strong>
uk_UA[2]: <strong class="count">%1$s спам повідомлень</strong> заблоковано <strong>Akismet</strong>

en: Akismet caught this comment as spam.
uk_UA: Akismet упіймав цей коментар як спам.

en: Comment status was changed to %s
uk_UA: Статус коментаря змінено на %s

en: Akismet cleared this comment.
uk_UA: Akismet схвалив цей коментар.

en: Comment was caught by wp_blacklist_check.
uk_UA: Коментар був упійманий wp_blacklist_check.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
uk_UA: Akismet не зміг перевірити цей коментар (відповідь: %s), але автоматично спробує пізніше.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
uk_UA: Користувач %1$s змінив статус коментаря на %2$s

en: %s reported this comment as spam.
uk_UA: Користувач %s відмітив цей коментар як спам.

en: %s reported this comment as not spam.
uk_UA: Користувач %s відмітив цей коментар як не спам.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
uk_UA: Akismet позначив цей коментар як спам при повторній перевірці.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
uk_UA: Akismet узгодив цей коментар при повторній перевірці.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
uk_UA: Будь ласка, <a href="%1$s">оновіть WordPress</a> до поточної версії, або <a href="%2$s">поверніться до використання Akismet версії 2.4</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
uk_UA: Akismet %s вимагає WordPress %s або вище.

en: Spam blocked | Spam blocked
uk_UA[0]: Заблокований спам

en: Past six months
uk_UA: За шість місяців

en: All time
uk_UA: За весь час

en: Accuracy
uk_UA: Точність

en: Show approved comments
uk_UA: Відображати схвалені коментарі

en: Show the number of approved comments beside each comment author
uk_UA: Відображати кількість схвалених коментарів поруч з кожним автором.

en: Akismet anti-spam strictness
uk_UA: Режим захисту Akismet

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
uk_UA: Автоматично відхиляти очевидний спам, щоб він не попадався на очі.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
uk_UA: Завжди поміщати спам в папку Спам для перегляду.

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
uk_UA[0]: Повідомлення в <a href="%1$s">папці спаму</a> старше %2$d дня автоматично видаляються.
uk_UA[1]: Повідомлення в <a href="%1$s">папці спаму</a> старше %2$d днів автоматично видаляються.
uk_UA[2]: Повідомлення в <a href="%1$s">папці спаму</a> старше %2$d днів автоматично видаляються.

en: Note:
uk_UA: Примітка:

en: Cancelled
uk_UA: Підписка відмінена

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Disconnect this account
uk_UA: Відключити цей обліковий запис

en: Suspended
uk_UA: Підписка заморожена

en: No Subscription Found
uk_UA: Підписка не знайдена

en: Missing
uk_UA: Підписка відсутня

en: Next Billing Date
uk_UA: Дата наступного платежу

en: Active
uk_UA: Підписка активна

en: Upgrade
uk_UA: Підвищити рівень підписки

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Akismet has detected a problem.
uk_UA: Akismet виявив проблему.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
uk_UA: Akismet ще не перевірив на спам деякі коментарі. Вони ще очікують на модерацію та будуть автоматично перевірені пізніше.

en: Akismet Error Code: %s
uk_UA: Код Помилки Akismet: %s

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
uk_UA: Додаткова інформація: %s

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
uk_UA: Адміністратор вашого хостингу чи серверу відключив PHP-функцію <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet зможе коректно працювати тільки після виправлення цієї проблеми.</strong> Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором вашого хостинг-провайдера чи фаєрволу і передайте йому <a href="%s" target="_blank">цю інформацію про системні вимоги Akismet</a>.

en: Network functions are disabled.
uk_UA: Мережеві функції відключені.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
uk_UA: Можливо ваш фаєрвол блокує Akismet від підключення до серверів API. Зверніться в технічну підтримку хостингу і дайте посилання на <a href="%s" target="_blank">наше керівництво по фаєрволам</a>.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
uk_UA: Будь ласка, перейдіть на сторінку вашого <a href="%s" target="_blank">облікового запису Akismet</a>, щоб повторно активувати підписку.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться зі <a href="%s" target="_blank">службою підтримки Akismet</a> для допомоги.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
uk_UA: Ви можете допомогти нам у боротьбі зі спамом і підвищити рівень вашого облікового запису, <a href="%s" target="_blank">пожертвувавши символічну суму</a>.

en: There is a problem with your API key.
uk_UA: Проблема з вашим ключем API.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
uk_UA: Введений ключ некоректний. Спробуйте ще раз.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
uk_UA: Ви використовуєте свій ключ Akismet для більшого числа сайтів, ніж дозволяє ваша підписка Pro.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
uk_UA: Ви використовуєте Akismet для набагато більшого числа сайтів, ніж дозволяє ваша підписка Pro.

en: Connected via Jetpack
uk_UA: Підключено через Jetpack

en: Reactivate Akismet
uk_UA: Повторно активувати Akismet

en: Your subscription for %s is cancelled.
uk_UA: Ваша підписка для %s відмінена.

en: Your subscription for %s is suspended.
uk_UA: Ваша підписка для %s призупинена.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
uk_UA: Не хвилюйтесь! Зв’яжіться з нами і ми з цим розберемося.

en: Contact Akismet support
uk_UA: Зв’язатися з підтримкою Akismet

en: Activate Akismet
uk_UA: Активувати Akismet

en: Get your API key
uk_UA: Отримати ключ API

en: Remove this URL
uk_UA: Видалити це посилання

en: Comment History
uk_UA: Історія коментаря
